Hodinky

 • outdoor

  Sportovní hodinky

  Sportovní hodinky nejsou pouze ukazatelem času či oblíbeným módním doplňkem, ale mohou se stát i praktickým pomocníkem při nejrůznějších sportovních aktivitách.

  [rubrika Hodinky]
 • hodinky

  Hodiny, hodinky a hodináři

  Znát přesný čas je výsadou i prokletím dnešní doby. Hodinky se staly nezbytnou součástí moderního života a také prestižním módním doplňkem. Správné hodinky o člověku prozrazují více než cokoli jiného - o jeho stylu, vkusu, postojích, jsou výrazem jeho osobnosti. Navíc jsou hodinky vynikajícím obchodním artiklem. Ročně se jich ve světě prodá více než miliarda.

  [rubrika Hodinky]
 • patek.jpg

  Finanční krize? Rekordní dražba hodinek

  Světová finanční krize se nijak nepodepsala na aukcích luxusních hodinek, které se o víkendu konaly v Ženevě.

  [rubrika Hodinky]
 • zajmy-hodinky-tag-heuer-tag-heuer1.gif

  Hodinky značky TAG Heuer

  TAG Heuer – značka prestižních chronografů a luxusních sportovních hodinek se aktuálně řadí jako čtvrtá značka na světovém trhu luxusních hodinek.

  [rubrika Hodinky]
 • zajmy-hodinky-panerai-00.jpg

  HODINKY PANERAI – Tradice v Itálii

  Mnoho značek úzce spojených se Švýcarskem dnes ponechám stranou a zaměřím se na stroje vyráběné v Itálii a určené vesměs do extrémních podmínek – na hodinky značky Panerai.

  [rubrika Hodinky]
 • zajmy-hodinky-patek-patek.jpg

  PATEK PHILIPPE – HODINÁŘSKÁ LEGENDA

  Naprosto mimořádnou firmou ve světě hodinek je manufaktura PATEK PHILIPPE, která již 160 let vyrábí špičkové hodinářské skvosty. Její výrobky vytvářené v malých sériích jsou prakticky sběratelskou záležitostí.

  [rubrika Hodinky]
 • zajmy-hodinky-cartier-cartier01.gif

  CARTIER

  Jestliže jsem v předešlých dílech psal o značkách, které jsou nedílně spojené se švýcarskou proveniencí, tento díl bude o hodinkách, které se vyrábějí ve Francii. Kdo se jen trochu o hodinky zajímá, zná nepochybně značku CARTIER.

  [rubrika Hodinky]
 • zajmy-hodinky-iwc-iwc-h2.jpg

  Hodinky IWC

  V předešlých článcích o hodinkách Longines, Omega a Breitling jsem psal o úspěšných, odolných a krásných strojích, které uchvátily svým zpracování, přesností a designem srdce mnoha lidí.

  [rubrika Hodinky]
 • zajmy-hodinky-breitling-01.jpg

  HODINKY II .

  V minulém čísle našeho internetového magazínu jsme psali o v Čechách velmi známých značkách, Omega a Longines. Tyto značky získaly svoji popularitu u nás již v dobách první republiky.

  [rubrika Hodinky]
 • zajmy-hodinky-casajehomereni-001-1.jpg

  Dvě nejvýznamnější značky hodinek v Čechách

  Čas a jeho měření je nutností Čas se dá měřit chytrým zařízením – hodinovým strojem, který může být osazen do hodin věžních, sloupových nebo stolních. Ty, o kterých dnes chci psát jsou podstatně menší a patří k výbavě skoro všech lidí – hodinky náramkov

  [rubrika Hodinky]