Golf

 • woods

  Woods je nervózní z návratu ke golfu a lituje života ve lži

  Nejlepší světový golfista Tiger Woods přiznal, že je ze svého blížícího se návratu na Masters v Augustě nervózní. V prvních rozhovorech od vypuknutí skandálu s mimomanželskými aférami čtyřiatřicetiletý Američan uznal, že žil ve lži a morálně klesl hlouběji, než si kdy dokázal představit.

  [rubrika Golf]
 • kenya

  Keňa se stává golfovou velmocí

  Se svými třiceti devíti golfovými hřišti šlape Keňa na paty golfové jedničce, Jihoafrické republice. Nejenže počet hřišť je úctyhodný, ale o jejich kvalitě, která se tady snoubí s půvabem okolní krajiny, svědčí fakt, že na dvanácti z nich se hrají mistrovské golfové turnaje. Přestože počátky golfu v Keni sahají hluboko do minulosti a jezdí si sem zahrát stále více golfových nadšenců, pro mnohé je stále ještě golfovou neznámou.

  [rubrika Golf]
 • montecristo golf

  Montecristo Open 2010

  O tom, že Habanos neznamená pouze doutníky se snaží přesvědčit druhý ročník prestižního golfového turnaje Montecristo Golf Open 2010, pořádaný pod hlavičkou právě této společnosti ve slavném letovisku Varadero. První úder bude odehrán 23. dubna 2010

  [rubrika Golf]
 • rydercup1.jpg

  Ryder Cup získali po třech letech Američané

  Ryder Cup již nepatří Evropě! Po letech dominance borců ze Starého kontinentu dokázali Američané postavit tým, který slavnou trofej svým odvěkým rivalům konečně uzmul.

  [rubrika Golf]
 • golf_x.jpg

  Pozvánka na golf

  Dovolujeme si Vás informovat o golfovém turnaji Raotary klubu Plzeň. Staňte se partnerem a podpořte dobrou věc...

  [rubrika Golf]
 • golf_na_severu_4.jpg

  Golf na severu

  Češi mají o Švédsku - tedy ti, kteří tam nebyli - zkreslené představy, třeba si myslí, že je tam stále zima. Přitom, pokud srovnáme průměrné teploty v Praze a Stockholmu, je mezi nimi v lednu rozdíl 2,5 stupně a v srpnu jen 1,5 stupně Celsia.

  [rubrika Golf]
 • golf_cina.jpg

  Golfová globalizace

  Golf už dávno není jen pouhý sport, jde spíš o společenskou záležitost, navíc vysoce prestižní. Podnikatelé si na greenu sjednávají obchody, kují pikle a hra je někdy až sekundárním cílem. Naštěstí existují hráči, kteří ho mají jako koníčka a touží ho hrát všude možně, poznávat stále nová hřiště, ale i destinace. Pro ně nabízíme pár tipů, kde by mohli ukojit svou vášeň, pochopitelně přednost dostali exotičtější místa, která zatím nejsou natolik - tedy z hlediska golfu -známá, ovšem díky rychlosti cestování a globalizaci se svět o mnoho zmenšil ...

  [rubrika Golf]
 • zajmy-golf-golf2.jpg

  Golf – aneb jak začít s golfem

  Slovo golf se začíná v Čechách vyslovovat stále častěji. Je to důkazem, že tento sport již není sportem pro horních „10 000“. Pomalu a jistě se stává masovým sportem, který je atraktivní, ekologický, čistý a dá se při něm zažít spousta adrenalinu.

  [rubrika Golf]
 • zajmy-golf-pic-golf-course.jpg

  Golfový turnaj v Shanfieldu, Rakousko

  Pozvali nás na golf. Shanfield je malá vesnička nacházející se kousek od hranic se Slovenskem.

  [rubrika Golf]
 • golf.middle.middle.jpg

  Golf jako životní styl

  Golf je sportovní hra skotského původu, která vznikla okolo 15 století a její podstatou je dopravit malý tvrdý míček golfovou holí co nejmenším počtem úderů do každé z 18 jamek. Hraje se na travnatém terénu v rozloze cca 60 ha, a aby to nebylo tak jednodu

  [rubrika Golf]