Zájmy a koníčky

 • 125auto

  125 let automobilu - jak oheň nahradil svaly

  Roku 1886 si Karl Benz patentoval první osobní automobil. Svět změnila jeho manželka, když krátce na to vynalezla rodinný výlet autem. Ale co se dělo předtím?

 • porsche

  Nejbrutálnější 911 všech dob

  Tohle auto asi jen tak u dealera značky Porsche za výlohou nenajdete. V podstatě je rozprodané ještě dříve, než sjede z výrobní linky. Hoříte- li láskou k legendárním vozům stuttgartské automobilky, asi Vám nezbyde nic jiného, než se spokojit se starou dobrou 911 a tuhle raketu si ošahat alespoň prostřednictvím tohoto článku

 • airbus

  Airbus A380 slaví páté narozeniny

  Dokáže přepravit najednou až 853 pasažérů, ale pro svou velikost může přistávat jen na některých letištích. Velkokapacitní dopravní letoun Airbus A380, který k prvnímu zkušebnímu letu odstartoval 27. dubna 2005 z francouzského Toulouse, je největším dopravním letadlem pro přepravu cestujících na světě.

 • outdoor

  Sportovní hodinky

  Sportovní hodinky nejsou pouze ukazatelem času či oblíbeným módním doplňkem, ale mohou se stát i praktickým pomocníkem při nejrůznějších sportovních aktivitách.

 • poker

  Poker dobývá krok za krokem Česko

  Odhadem až 200.000 Čechů si již někdy vyzkoušelo zahrát poker o peníze. Umožňují jim to turnaje pořádané kasiny, pokerovými kluby nebo internetovými hernami. Karetní hra také poskytuje dobrou obživu desítkám pokerových profesionálů, kteří si díky skvělému analytickému myšlení a dokonalé znalosti lidské psychiky měsíčně vydělávají desítky i stovky tisíc korun.

 • venom

  Hennessey Venom - Camaro pro každý den

  O americkém úpravci Hennessey se píše docela často. Občas totiž postaví něco hodně zajímavého, i když mnohdy by se daly jeho výtvory označit spíše za genetické pokusy. Jak jinak si vysvětlit stroj Hennessey HPE700 Camaro.

 • alfa

  Alfa Romeo - vášeň pro hada

  Vypráví se, že Henry Ford smekl klobouk, když poprvé uviděl Alfu Romeo a že Enzo Ferrari toho dne, kdy se mu podařilo pokořit auta z rodiny hada plakal jako dítě. Podnik, který uměl projít stoletím historie a který se nezapomenutelně zapsal do světa automobilismu.

 • kenya

  Keňa se stává golfovou velmocí

  Se svými třiceti devíti golfovými hřišti šlape Keňa na paty golfové jedničce, Jihoafrické republice. Nejenže počet hřišť je úctyhodný, ale o jejich kvalitě, která se tady snoubí s půvabem okolní krajiny, svědčí fakt, že na dvanácti z nich se hrají mistrovské golfové turnaje. Přestože počátky golfu v Keni sahají hluboko do minulosti a jezdí si sem zahrát stále více golfových nadšenců, pro mnohé je stále ještě golfovou neznámou.

 • velorex

  Král kol

  Na brněnském výstavišti mohla široká veřejnost do neděle 14. března obdivovat novinky všech motocyklových výrobců na výstavě Motosalon 2010. Kromě motorek zde bylo k vidění nepřeberné množství motocyklového příslušenství a také jedna světová premiéra - nový Velorex.

 • zeneva concepty

  Horké koncepty ze Švýcarska

  Kromě sériově vyráběných vozů jsou na ženevském autosalonu vyhledávanými exponáty tovární koncepty. Většinou se jedná o jedinečné studie, které na silnicích nepotkáme. Ale jsou i vyjímky... malá ochutnávka v naší fotogalerii

Stránka 1 z 7
1 2 3 4 5 6 7 další »