Vicomte de Valmont Impresion

Představujeme Vám další doutníky z rodiny Vicomte de Valmont - Impresion

Vicomte de Valmont Impresion   Impresion je doutník namíchaný z těch nejlepších částí Tabáku Cuban seed Havano 2000 a směsi costarických tabáků. Vicomte de Valmont Impresion – nabízí velmi příjemný zážitek z kouření za velmi příznivou cenu. Na Vicomte de Valmont Impresion se používá jako krycí list ten nejlepší tabákový list ze Sumatry nebo z Equadoru. Doutníky Vicomte de Valmont Impresion jsou zabaleny do  ručně vyráběné cedrové krabice. Dřevo na tuto krabičku pochází z cedrů v Costa Rice.

Historie těchto doutníku je dána již jejich samotným názvem. I pro Vás může být velice snadné se prostřednictvím jejich chuti přenést do doby bohémského života Vicomta de Valmont. Tento muž byl proslulý zejména svým svůdným šarmem a obdařen velkou mírou náklonnosti dam i dívek. Stejně jako on i Vy se můžete stát součástí doby, kdy bylo potěšením svádět, a to pro svádění samo. Díky výrazné chuti těchto doutníků, které prozáří celý obzor Vašich nejtajnějších myšlenek a přání a zanechají ten nejromantičtější a svůdný dojem procházející všemi Vašimi smysly, si dobu Vicomta de Valmont můžete sami prožít. Po celý čas můžete být opojeni jejich skvělou chutí a dávat průchod všem Vašim bohémským nápadům, které jistě budou oceněny třeba právě přízní dam, které zaujme Vaše imague dokonalého, svůdného a neuvěřitelně vzrušujícího muže.

  Abyste si kouření těchto doutníků opravdu prožili, doporučujeme je vychutnat se sklenkou anglického bourbonu nebo whisky. Opravdu dokonalý prožitek z našich doutníků, který umocní chuť a přiblíží se nejvíce doutníkům ryze kubánským, získáte s „příměsí“ a chutí míchaného nápoje Cuba Libre – připraveného z originálního kubánského rumu.

Oba druhy doutníků lze získat v nejvíce žádaných provedeních, což jsou Panatela, Robusto, Corona, Torpedo a samozřejmě Churchill.