Hotely

 • allegro

  Pražské Allegro obhájilo jednu michelinskou hvězdičku

  Restaurace Allegro v hotelu Four Seasons již potřetí obhájila michelinskou hvězdičku v gastronomickém průvodci Michelin. Další čtyři restaurace opět získaly ocenění Bib Gourmand, které znamená, že nabízejí "dobré jídlo za přijatelné ceny"

  [rubrika Hotely]
 • allegro

  Pražské Allegro obhájilo michelinskou hvězdičku

  restaurace Allegro pražského hotelu Four Seasons se jako první ze středoevropských restaurací pyšní druhou hvězdou

  [rubrika Hotely]
 • sacher

  Legenda jménem Sacher

  Založení věhlasného vídeňského hotelu se váže k datu 1876. Od té doby se setkáváme s názvem Sacher ve spojitosti s osobitým luxusním ubytovacím zařízením ve Vídni. Ne však pouze tam. Pod názvem Sacher se prezentuje i další hotel v Salzburku, známý též coby "Österreichischer Hof", a navíc od roku 1999 i Café Sacher v hlavním městě Tyrolska Innsbrucku.

  [rubrika Hotely]
 • buddha6.jpg

  Unikátní Buddha-Bar Hotel konečně v Praze

  Exkluzivní značka Buddha-Bar, jedinečná vize kreativního ducha Raymonda Visana, přichází do Prahy s vůbec prvním konceptem Buddha-Bar Hotelu na světě. Součástí pětihvězdičkového hotelu se stala také legendární Buddha-Bar restaurace & bar a zcela nová trendy restaurace Siddharta Café, jejichž provoz byl zahájen už v průběhu ledna. Samotné otevření hotelu pro veřejnost bylo zahájeno 22. ledna.

  [rubrika Hotely]
 • kuch3.jpg

  Návštěva vyhlášené německé restaurace

  Německá kuchyně nemá nejlepší reputaci. Většině z nás při vyslovení tohoto pojmu asi vytane na mysli ovarové koleno se zelím. To je ale hodně zjednodušená představa. Naopak je třeba říci, že počet špičkových restaurací, nabízejících prvky regionálních kuchyní, je v Německu velmi vysoký.

  [rubrika Hotely]
 • hotbary2.jpg

  Tichá krása hotelových barů

  Hotelové bary byly lidmi považovány za zakázanou třináctou komnatu, kam smějí - kromě ubytovaných hostů - vstoupit jen vyvolení, navíc ceny v nich připomínaly drahotu, takže byly pro obyčejné smrtelníky absolutně nedosažitelné. To se sice už změnilo, nicméně stále mají mnohá specifika i tajemství a proto jsme se vydali na „exkurzi“ do hotelu InterContinental, který byl vlastně prvním špičkovým ubytovacím zařízením u nás a zejména do jeho Duke baru.

  [rubrika Hotely]
 • kolaz.jpg

  Hotel U lípy

  Sele na rožni po celý rok nebo bezplatné využití sálů a učeben, ubytování, restaurace, firemní akce, sport a relaxace, zahrádka . . .

  [rubrika Hotely]
 • gastronomie-hotely-chcetepodnikat-30386859.jpg

  Chcete podnikat v hotelu či restauraci ?

  A nevíte přesně, jak na to? Pak zkuste využít „Odborné minimum pro začínající podnikatele v hotelnictví a restauratérství“.

  [rubrika Hotely]
 • gastronomie-hotely-spolecne-spolecne.jpg

  Společně budou silnější

  Sdružení podnikatelů v pohostinství a cestovním ruchu HO.RE.KA ČR spolu s Národní federací hotelů a restaurací České republiky . . .

  [rubrika Hotely]
 • gastronomie-hotely-viena-viena.jpg

  Vienna International dobývá Paříž!

  Společnost Vienna International Hotels & Resorts, která řídí mimo jiné i business hotel Diplomat v Praze, dále rozšiřuje svou působnost. 1. červnem tohoto roku přebírá vedení hotelu Dream Castle v Paříži a zvětšuje tím své portfolio na celkem 23 hotelů...

  [rubrika Hotely]
Stránka 1 z 2
1 2 další »