TE AMO

Výrobce doutníků Alberto Turrent, nacházející se na jihovýchodním pobřeží Veracruz, Mexiko, uchoval tradici pěstování tabáku, která započala roku 1880.

Vylepšil ji svými zkušenými odborníky z oblasti, jejíž tradice výroby doutníků jde zpátky po celá staletí. Perfektní kombinace půdy a klimatu, která produkuje jedny z nejlepších tabáků je dále kombinována se starodávnou tradicí vytříbeného umění ruční výroby doutníků a s jedinečnými druhy tabáků aby dala vzniknout bohaté chuti a vůni doutníků Alberto Turrent.

05.jpgRodina Turrent pěstuje, sklízí, nechává zrát a pečlivě se zaujetím, se znalostmi, zkušenostmi a oddaností rodinné tradici třídí tabákové listy, pro vznik jen těch nejlepších doutníků.

Doutníky firmy Alberto Turrent jsou převážně ručně vyráběné. Nejznámější ze široké škály ručně vyráběných doutníků A.Turrent je řada TE AMO. Jsou na trhu již více než 40 let a je to nejvíce prodávaný Mexický výběrový doutník na světě.

Výběrové long-fillery TE AMO ANIVERSARIO, byly uvedeny na trh v roce 2000 u příležitosti oslav 120 let trvání rodinné tradice firmy Alberto Turrent v pěstování tabáku a výroby luxusních doutníků. Směs tabáků této nové generace doutníků řady TE AMO sestává z tabáků z Nikaraguy, Dominikánské republiky a Mexického tabáku NEGRO SAN ANDRES. TE AMO ANIVERSARIO je prvním doutníkem TE AMO, ručně vyráběným z tabáku ze semen Havana, vypěstovaných v Mexiku. Jeho vázací list je z Mexického tabáku. Tento doutník je necháván zrát 3,5 roku. Jeho silná, sladká a bohatá chuť je doporučena pro znalce, kouřící již několik let a preferující lehčí doutník před silným.

TE AMO ANIVERSARIO byl oceněn v mnoha zemích: časopis "Club Cigaré (Francie) udělil v roce 2002 ANIVERSARIU cenu "Cigaré de l´ Anne Autres Terroirs" na soutěži Cigar Trophy 2002, cenu Doutník roku 2002 věnoval časopis "Cigar Cult Journal" (Rakousko) a konečně cenu "NEJLEPŠÍ Z NEJLEPŠÍCH Mexických doutníků roku 2004" věnoval Aniversariu časopis CIGAR CLAN MAGAZINE (Rusko).

02.jpg 04.jpg 03.jpg

Ve Spojených Státech časopis „CIGAR AFICIONADO“ ve svém vydání v prosinci roku 2003 (strana 30) kvalifikoval doutník TORO MADURO TE AMO ANIVERSARIO jako nejlepší ze všech šesti kategorií, neboť získal 91 bodů ze 100 možných.

Doutníky TE AMO ANIVERSARIO jsou k dispozici ve dřevěných krabicích po 25-ti kusech, nebo v papírových krabičkách se 4, nebo 5 kusy a celkem v 10 různých velikostech.

Firma MP TOBACCO s.r.o. dodává v současnosti na český trh TE AMO ANIVERSARIO CHURCHILL, PIRAMIDE, ROBUSTO a No. 4 ve dřevěných krabicích po 25 kusech. Vzhledem k vysoké prodejnosti bude tento sortiment v dohledné době dále rozšířen.