Romeo y Julieta Petit Churchills

Petit Churchill je ideálním formátem doutníku pro každého, kdo vyznává plně aromatickou, vyváženou chuť tradičního „havana“, které si může vychutnat i při nedostatku času.

Tradice značky Romeo y Julieta byla založena již v roce 1875. Kořeny je třeba hledat ve známé tragédii britského dramatika Williama Shakespeara. Značku začal provázet mezinárodní věhlas již v prvních letech dvacátého století. Jedním z nejoddanějších kuřáků této značky byl někdejší britský ministerský předseda Winston Churchill. V roce 1946 dokonce osobně navštívil Havanu, aby zhlédl výrobu svých oblíbených doutníků. Na jeho počest byla jeho oblíbená velikost (vitola) pojmenována jeho jménem a zabydlela se v názvosloví i ostatních značek.

Dnes Romeo y Julieta patří mezi nejprestižnější značky vůbec a rovněž nabízí jednu z nejširších palet velikostí mezi všemi značkami Habanos – všechny jsou navíc vyráběny výhradně ručně. Nový doutník Petit Churchill doplňuje současné portfolio Romeo y Julieta o nový formát, který je v posledních letech vyhledáván mnoha fanoušky doutníků.

Petit robusto (ring 50 x 102 mm) umožňuje vychutnat výtečnou, plnou a aromatickou chuť doutníku za 20 minut. Díky průměru robusta a kratší délky navíc skvěle hoří. Samozřejmě je vyroben z tabáku z Pinar del Rio (Vuelta Abajo).

Balení čítá 25 ks doutníků v cedrovém boxu. Brzy bude v prodeji i balení po 3 ks v krabičce, kde bude každý doutník v hliníkové tubě.

  • značka: Romeo y Julieta
  • obchodní název: Petit Churchill
  • výrobní název: Petit robusto
  • rozměry: 19,84 / 102 mm
  • balení: box 25 ks