Montecristo Open 2010

O tom, že Habanos neznamená pouze doutníky se snaží přesvědčit druhý ročník prestižního golfového turnaje Montecristo Golf Open 2010, pořádaný pod hlavičkou právě této společnosti ve slavném letovisku Varadero. První úder bude odehrán 23. dubna 2010

První ročník úspěšně proběhl v květnu minulého roku a hostil 72 hráčů z Francie, Itálie, Jižní Korei, Španělska, Japonska, Německa, Andorry a samozřejmě Kuby. Turnaj byl otevřen jak amatérům tak i profesionálům a mohl se pyšnit účastí jihoafrického hráče Ernieho Else, v té době pátého hráče světového žebříčku.

 


Během konání turnaje budou mít zúčastnění hráči i pozvaní hosté vychutnat horkou novinku mezi doutníky produkce Habanos – linii Montecristo Open, představenou na právě proběhnuvším Habanos Festivalu 2010. Jsou připraveny také slavností koktejlové a doutníkové rauty nabízející ty nejvybranější značky doutníků či alkoholu.

 


Akce je zaštítěna také mediálně, magazíny Golf Mounthly, GolfPunk či televizními stanicemi CNN, Reuters a NBC. Letošní druhý ročník proběhne ve dnech 23. a 24. 4.2010 ve Varaderu a účast kromě cca 80 hráčů přislíbil i španělský golfista Alvaro Quirós, jeden z lídrů žebříčku PGA European circuit.

 


Více informací získáte či případnou registraci uskutečníte na www.themontecristocup.com.
www.varaderogolfclub.com