Julieta - Po čem ženy touží...?

Již před rokem jsme v našem magazínu psali o novém doutníku, zvlášť určeném dámám – Romeo y Julieta „Julieta“. Jak se tento doutník menšího formátu, který byl představen na XII. Habanos festivalu v loňském roce etabloval na trhu?

Skutečně se mu podařilo vyplnit mezeru na trhu a dopřát dámám, vyznávajícím „dlouhý kouř“ to, co jim scházelo? Alespoň kubánští odborníci tvrdí, že ano. Zároveň však podotýkají, že cesta žen k doutníkům je poněkud klikatější…


Také zmiňují dominantní, avšak často nedoceněné postavení žen v doutníkovém průmyslovém odvětví, kde je jejich pečlivost, zručnost a vnímavost a zkušenost nepostradatelným předpokladem úspěchu. Doutníky byly kromě vyjímek v podání emancipovaných, či v té době excentrických žen, čistě mužským světem. Ve své zásadě tento trend přetrvává dodnes. A právě proto se Habanos snaží tento rozdíl zmírnit.


Julieta je dámám prezentována jako luxusní doplněk s velice dlouhou tradicí kvality a značky, který touto charakteristikou podtrhuje jejich vlastní výjimečnost a který bude spojovat a dávat vzpomenout na zásadní momenty v jejich životech.


Doutník Julieta je vysoce aromatický, menší doutník, vyráběný s maximální péčí. Poskytne kratší dobu kouření, ale o to větší požitek z jemnosti a vyváženosti. Balením je nestandardní, ale velice praktická krabička s oblými tvary,  vyvedená v tradičních barvách značky, která obsahuje 5 doutníků.

 

  • Značka:                         Romeo y Julieta
  • Obchodní název:       JULIETA
  • Tovární jméno :         Julieta No 6
  • Rozměry :                     prstýnek 33 (13,10mm) x 120 mm délka
  • balení:                           5-doutníků v hliníkové krabičce