Porsche Design

"Design není pouze formou a ani pouze funkcí, ale estetickým spojením obou." Toto je filozofie, která tvoří základ celé práce designéra F. A. Porsche, vnuka legendárního automobilového designéra profesora Ferdinanda Porsche.

Jeho designérská kariéra začala v automobilce Porsche ve Stuttgartu, kde se v roce 1963 podílel na podobě karosérie vozu Porsche 911. V roce 1972 se osamostatnil a založil vlastní designérské studio, které později z mateřského Stuttgartu přestěhoval do rakouského Zell am See.

Zde se svým týmem pod názvem "Design by F. A. Porsche" vyvinul úspěšné designérské koncepty pro renomované mezinárodní společnosti.

S výsledky jeho práce se lze setkat v oblasti výroby motocyklů, velkoplošných obrazovek, kamer a počítačů, nábytku a osvětlení.

Od roku 1978 jsou jeho díla vyráběna a prodávána vybranými společnostmi pod značkou "Porsche Design". Funkční a účelový, čistá a přímočará forma, kvalitní materiály, kombinace tradičních řemesel s high-tech technologií - to je PORSCHE DESIGN.

004.jpg

005.jpg

007.jpg

008.jpg

Bruyer

003.jpgNaši milovníci mohou být ubezpečeni, že použití nejjemnějšího bruyerového dřeva je nezbytné pro významné přispění k chuťovému zážitku během kouření dýmky.

A co víc, princip designu chladícího žebra hraje podobnou úlohu s ohledem na teplotní požadavky. Stejně, jako slouží k uchování přírodních produktů, při zhotovení humidoru také vyžaduje přesné předcházející studie všech hledisek doutníků.

Uhlík

002.jpgMikroskopicky jemná uhlíková vlákna , vetkaná do mimořádně krásné a odolné struktury, poskytují Porsche Design humidorům a pouzdrům na doutníky jedinečnou povrchovou úpravu.

Polyesterový lak v této inovativní kolekci, který se nanáší ručně v průběhu četných pracovních procesů, poskytuje jak ochranu, tak funkční krásu.

Kůže

001.jpgPouze naprosto hladká telecí kůže je dostatečně dobrá, aby vyhověla standardům ustanoveným těmito výrobky. Neobvyklá kvalita materiálu a výrobního postupu dle nejvybranějších tradičních dovedností činí kožená pouzdra a pouzdra pro zapalovače Porsche Design jedinečnými.

Podrobnější informace naleznete na stránkách PORSCHE DESIGN http://www.designporsche.cz.

Převzato z http://www.designporsche.cz.

DOplňky značky PORSCHE DESIGN si můžete zakoupit v prodejně MINA For Excellent Smoke v Liberci.