Doplňky

 • temps

  Honosnost ve světě luxusních hodinek nahrazuje střízlivost

  Skončily časy obřích a honosných luxusních hodinek, jejichž vedlejším úkolem bylo ukazovat přesný čas. Novým společenským symbolem pro bankéře a ruské oligarchy se staly naopak hodinky skromné vyrobené z uhlíkových vláken, hořčíku nebo hliníku, tvrdí podle agentury Reuters účastníci každoročního veletrhu hodinek ve švýcarské Basileji.

  [rubrika Doplňky]
 • dunhill

  Dunhill - historie jedné značky

  Když se vysloví značka Dunhill, tak se mnohým vybaví synonyma jako exkluzivní, prestižní, kvalitní. A může to být dýmka, doutník, zapalovač nebo pánské oblečení. Příběh značky Dunhill je příběhem prestiže a kvality. Pokud máte rádi kvalitní a dokonalé věci, pak vás dýmka či doutník značky Dunhill určitě potěší

  [rubrika Doplňky]
 • swarovski

  Elegance, tradice a kvalita, to jsou šperky značky Swarovski

  Hledáte elegantní doplněk pro všední nošení nebo naopak pátráte po luxusním šperku, s nímž oslníte na každém večírku? Chtěli byste své drahé polovičce pořídit k výročí vhodný dárek? Chystáte svatbu a k této příležitosti byste si chtěli dopřát krásné a kvalitní snubní prsteny?

  [rubrika Doplňky]
 • diamant1.jpg

  Brusírna diamantů v Tiberiasu

  Říká se, že k čištění diamantů jsou zapotřebí tři atributy: věda, zkušenost a tradice. Během procesu zpracování surového diamantu se ztrácí neuvěřitelných 40 až 60 procent jeho hmotnosti, kterou vyjadřujeme slovem karát. To pochází z hebrejského charuf, z názvu semen, kterými se diamanty vážily ve starověku.

  [rubrika Doplňky]
 • doplnky_1.jpg

  Malé velké věci

  K nezbytné výbavě každého lva salónů či úspěšného muže – a kdo z pánů tvorstva by se za něj nepovažoval - nepatří jen dobře střižený oblek či drahé boty, ale i množství atraktivních doplňků. Ty jsou, pravda, někdy velikostí malé, významem ovšem nikoli. Naopak, právě zdánlivé drobnosti pomáhají rozvíjet image a dotvářejí osobnost. A jelikož se nezadržitelně blíží Vánoční svátky, připravili jsme čtenářům pro inspiraci malý přehled těch nejžádanějších…

  [rubrika Doplňky]
 • 5-picture1.jpg

  Vůně doutníku

  Monte Cristo, Vegueros, Cohiba...každý milovník doutníků hned zbystří pozornost, zvlášťe, když se nejedná o doutník, ale o nové parfémy inspirované proslulostí a tradicí těchto značek.

  [rubrika Doplňky]
 • Bugatti_2.jpg

  BUGATTI - design, kterému neodoláte

  Na našem trhu se oběvili výrobky z kolekce Bugatti. Jedná se o limitovanou edici, která jistě příznivce této značky zaujme.

  [rubrika Doplňky]
 • doplnky-neni-humidor-05.jpg

  Není humidor jako humidor

  Velmi důležitou otázku při zkoumání kvality doutníku hraje celý proces skladování doutníků, a to zvláště jejich měkkost, která se dociluje správnou teplotou a vlhkostí při skladování.

  [rubrika Doplňky]
 • doplnky-porcschedesign-009.jpg

  Porsche Design

  "Design není pouze formou a ani pouze funkcí, ale estetickým spojením obou." Toto je filozofie, která tvoří základ celé práce designéra F. A. Porsche, vnuka legendárního automobilového designéra profesora Ferdinanda Porsche.

  [rubrika Doplňky]