Archiv starších čísel

Ročník 2009/03

 • salazar1.jpg

  J.L. Salazar Y Hermanos - kubánská tradice a kvalita v nikaragujském provedení

  Skvělé doutníky s dlouholetou tradicí a výbornou pověstí – to nejsou pouze ty kubánské. Mnoho znalců stále častěji pasuje na nejvyšší příčky kvality doutníky z jiných zemí latinské Ameriky. V poslední době se nejlepší pověsti mezi aficionados těší Nicaragua. I fakt, že tradice výroby sem byla po revoluci a změně společenských poměrů na Kubě přenesena právě z „ostrova svobody“. Mnoho celých rodin kubánských pěstitelů v předtuše znárodňování emigrovala a své umění a sazenice přinesly do nového domova. To je případ i značky J. L. Salazar, v současnosti vyráběné ve fabrice Tabacalera Esteli.

  [rubrika Doutníky]
 • canadian_club_1.jpg

  Canadian Club 12 y.o. Classic

  milovníkům i laikům představujeme skvělou single malt whisky Canadian Club Classic.

  [rubrika Gastronomie]
 • koktejl_vitkovice.jpg

  koktejl týdne - H. C. Vítkovice

  hokejové playoff nabírá rytmus a my přinášíme inspiraci na míchaný drink nejen pro hokejové fandy. Usedněte do křesla, zapněte televizi a zkuste vyměnit plechovku piva za něco netradičního. Nejen pro příznivce vítkovického týmu - koktejl H. C. Vítkovice

  [rubrika Gastronomie]
 • buddha6.jpg

  Unikátní Buddha-Bar Hotel konečně v Praze

  Exkluzivní značka Buddha-Bar, jedinečná vize kreativního ducha Raymonda Visana, přichází do Prahy s vůbec prvním konceptem Buddha-Bar Hotelu na světě. Součástí pětihvězdičkového hotelu se stala také legendární Buddha-Bar restaurace & bar a zcela nová trendy restaurace Siddharta Café, jejichž provoz byl zahájen už v průběhu ledna. Samotné otevření hotelu pro veřejnost bylo zahájeno 22. ledna.

  [rubrika Gastronomie]