Archiv starších čísel

Ročník 2008/10

 • Mary_Castro_hot_sexy_model_5_ezr.JPG

  Erotica Sex 2008 počtrnácté

  Žhavé trendy z oblasti erotiky i sexy vystoupení nabízí 14. ročník mezinárodního veletrhu Erotica Sex 2008, který dnes začal na Výstavišti v pražských Holešovicích. Erotická podívaná je první akcí, která se na Výstavišti koná od mohutného požáru, jenž před 14 dny zničil levé křídlo Průmyslového paláce.

  [rubrika Společnost]
 • shetland2.jpg

  Shetlandské ostrovy - drsná krása severu

  Shetlandské ostrovy určitě patří k těm méně známým koutům evropského kontinentu. Mnozí z nás o nich vědí zřejmě jen tolik, že odtud pochází vlna a vlněné výrobky stejného jména. Podívejme se blíže na historii tohoto souostroví s pouhými dvaceti třemi tisíci obyvateli.

 • coko1.jpg

  Cukrářský sortiment oslovuje netradiční chutí i vzhledem

  Netradiční chutí, atraktivním designem i kombinací nezvyklých přísad se snaží zákazníka oslovit výrobci moderních cukrovinek. Klasické pralinky, dorty nebo sušenky už prý cukrářskému sortimentu zdaleka nestačí. Čokoláda, marcipán nebo nugáty odrážejí nový styl, módní trendy i zásady zdravé výživy.

  [rubrika Gastronomie]
 • jolie1.jpg

  Podle Eastwooda je Jolieová "příliš krásná"

  Americký herec a režisér Clint Eastwood soudí, že filmovou kariéru jeho herecké kolegyně Angeliny Jolieové maří skutečnost, že je přespříliš krásná. Osmasedmdesátiletý Eastwood režíroval nový film Jolieové s názvem Výměna.

  [rubrika Společnost]
 • orient1.jpg

  Orient Express v Praze

  Největší legendy jsou ty, které v celé své kráse přežívají staletí. Venice Simplon-Orient-Express - "Král vlaků" a doslova "Vlak králů", takovou legendou je.

  [rubrika Společnost]
 • talicigar5.JPG

  Nové italské doutníky voní po tmavé čokoládě

  Strčte si do kapsy nejnovější italské doutníky a budete vonět tak překrásně, že lidé budou moci bez nadsázky říkat, že jste k sežrání. Kónické doutníky poloviční velikosti Toscanello Aroma Fondente totiž mají barvu, chuť i vůni tmavé čokolády.

  [rubrika Doutníky]
 • berry4.jpg

  Halle Berryová největší žijící sexbombou

  Největší žijící sexbombou je podle pánského časopisu Esquire Halle Berryová. Magazín věnoval této hollywoodské herečce své listopadové číslo, ve kterém Berryová pózuje v minitričku.

  [rubrika Společnost]
 • cuba1.JPG

  Na dovolenou v zimě? Ano, na Kubu...

  Impozantní koloniální architektura, pláže plné sněhově bílého písku, nádherné tanečnice salsy, pláže cukrové třtiny, doutníky, hodně rumu a vynikajících koktejlů a nejen to můžete vidět, poznat a zažít právě na Kubě. Níže uvádíme několik rad a tipů na příjemně strávenou "zimní" dovolenou.

 • havana_club_logo.jpg

  Kubánský rum

  Kubánský rum je proslulý na celém světě. Národní a nejvíce populární značka kubánského rumu je Havana club.

  [rubrika Gastronomie]
 • prochazka.jpg

  Dobře placená procházka

  Národní divadlo v současné době slaví mimořádný úspěch s nově nastudovanou inscenací hvězdného autorského dua Jiří Suchý/Miloš Forman. Všechny zájemce jistě potěší, že "zlatá kaplička" po novém roce přidává další termíny.

  [rubrika Společnost]
Stránka 1 z 2
1 2 další »