Archiv starších čísel

Ročník 2006/05

 • predstavujeme-doutnikyvcr-cohiba-00.jpg

  Cohiba

  Mnoho lidí stále vzpomíná na datum založení značky Cohiba. Přestože se Habanos začaly vyrábět poměrně nedávno (v roce 1966) neznamená to, že se jedná o značku s menší tradicí.

  [rubrika Doutníky]
 • gastronomie-recepty-bar-coctail-00.jpg

  BEST COCKTAIL MENU 2006

  Událost BEST COCKTAIL MENU 2006 je soutěž, která je pořádaná Prvními českými barovými novinami THE BAR TIMES

  [rubrika Gastronomie]
 • spolecnost-osobnosti-rak-00.jpg

  Jak jsem potkal Austrálii

  Štěpán Rak je jméno, které se stalo v hudebním světě pojmem. Famózní kytarista, skladatel, profesor na Hudební akademii muzických umění v Praze, je však i charismatickou osobností, která přitahuje jak magnet neobvyklé až mystické události.

  [rubrika Společnost]
 • gastronomie-vino-italie-zemebohu-01.jpg

  Itálie, země zaslíbená vinařům

  Italským vínům, přestože jsou odborníky vysoce oceňována a sklízejí vavříny na mezinárodních výstavách či soutěžích, se mnohdy nevěnuje taková mediální pozornost, jakou by si zasloužila.

  [rubrika Gastronomie]
 • zajmy-automobily-stefanci-00.jpg

  Vládci rychlých kol

  Postavení a pravomoce, jaké mají šéfové závodních týmů ve Formuli 1, jsou ve sportu naprosto výjimečné, jen v jejich rukou se totiž sbíhají všechny nitky rozhodující o úspěchu - od sponzorských peněz, přes určování vývoje monopostů až po angažování jezdců

 • zajmy-automobily-route66-00.jpg

  Matka cest Route 66

  Dnes už „historická“ dálnice Route 66, nazývaná také matkou cest, vznikla ve dvacátých letech minulého století za účelem spojit tímto způsobem západ a východ Spojených států.

 • cestopis-formentera-00.jpg

  Formentera

  Tam jeďte, jste-li povaleči. Průvodci s úsměvem uvádějí, že je to nejpohodlnější místo na opalování – když moc fouká od moře, vezmete své saky-paky a přejdete na druhou stranu ostrova (1,5 km), kde je zaručeně bezvětří.

 • cestopis-karavan-01.jpg

  Jak na dovolenou – karavanem

  A je to zase tady – zima ještě úplně neodešla, ale my se chystáme odpočívat v krajích vzdálenějších i bližších. Ti, co chtějí hlavně klid, ležet a moc se nehýbat, jistě všechno domluví ve své cestovní kanceláři.

 • cestopis-menorca-00.jpg

  Svatý Jan na Menorce

  Španělsko je asi nejkatoličtější země kontinentu, což se, kromě jiného, projevuje uctíváním světců a biblických osobností, z nichž mnozí slouží i jako patroni měst či provincií.

 • cestopis-egypt-00.jpg

  Nová letoviska v Egyptě

  Taba Heights a Port Ghalib na břehu Rudého moře nabízejí návštěvníkům nedotčenou krajinu a množství lákavých aktivit.

Stránka 1 z 2
1 2 další »