Archiv starších čísel

Ročník 2005/10

 • predstavujeme-znacky-arturofuente-00.jpg

  Arturo Fuente

  cigar family...

  [rubrika Představujeme]
 • predstavujeme-doutnikyvcr-dondiego-logo.jpg
  [rubrika Představujeme]
 • predstavujeme-doutnikyvcr-flordecopan-logo.jpg
  [rubrika Představujeme]
 • spolecnost-ceskaslechta-slechta-slechta01.jpg

  Hlas modré krve

  I když šlechtici už dávno přišli o své výsadní postavení ve společnosti stejně jako o moc, je kolem nich stále mnoho vzruchu, o čemž nejlépe svědčí obrovský zájem, jenž média věnovala tradičnímu setkání předních evropských šlechtických rodů.

  [rubrika Společnost]
 • spolecnost-osobnosti-rytec2-rytec01.jpg

  „Jen si tak trochu rejpnout…“

  Když jsem se na začátku roku procházel světovou výstavou Shot show ve Spojených státech a ohromeně zíral na celý ten cirkus, našel jsem úchvatnou podívanou u prezentace firmy Colt. Na obrovských obrazovkách byla on-line přenosem vidět práce jejich rytce.

  [rubrika Společnost]
 • gastronomie-destilaty-pivo-pivo03.jpg

  Pivo je prostě ambra nebeská!

  Pivo je nápoj, který obsahuje malé množství alkoholu, určený k pití pro chuť, pro radost a pro lepší trávení. Při pití rozumného množství piva je možné využít jeho pozitivních účinků na organismus a nenechat je přebít negativními účinky alkoholu.

  [rubrika Gastronomie]
 • gastronomie-vino-portugalsko-vino01.jpg

  Krása z Portugalska

  Portugalsko leží v západní části Pyrenejského poloostrova, mezi Atlantským oceánem a Španělskem. Můžeme ho zhruba rozdělit do dvou geografických zón oddělených od sebe řekou Tejo, či spíš pohořím Serra de Estrela.

  [rubrika Gastronomie]
 • gastronomie-recepty-madeira-01.jpg

  MADEIRA

  Necelých tisíc kilometrů jihozápadně od Lisabonu a více než 500 kilometrů západně od břehů Maroka se zvedá z hladiny Atlantského oceánu ostrov, který se poprvé objevil v janovské mapě roku 1351.

  [rubrika Gastronomie]
 • zajmy-hodinky-cartier-cartier01.gif

  CARTIER

  Jestliže jsem v předešlých dílech psal o značkách, které jsou nedílně spojené se švýcarskou proveniencí, tento díl bude o hodinkách, které se vyrábějí ve Francii. Kdo se jen trochu o hodinky zajímá, zná nepochybně značku CARTIER.

 • zajmy-automobily-a1-dgb0525aug447.jpg

  A1 Grand Prix odstartuje v Brand Hatch

  Na konci září se na britském okruhu Brand Hatch uskuteční úvodní závod mezinárodního motoristického seriálu A1 Grand Prix, ve kterém budou na identických vozech mezi sebou soupeřit piloti až 25 států.

Stránka 1 z 2
1 2 další »